.המלצות חמות הם המנוע האמיתי

 

     אנו גאים לתת שירות איכותי ואישי לכל לקוחותינו, כאן תוכלו לקרוא כמה מההמלצות החמות אותם קיבלנו בצורה ישירה ועקיפה

. שירות אמין ואיכותי הינו אבן הייסוד לקיומינו והצלחתינו לאורך זמן

עו"ד מיכל ילובסקי

בנחום יש את כל התכונות שאנחנו רוצים שיהיו לבעל המקצוע שבחרנו


אמינות, מקצועיות, נועם, יסודיות, זמינות.


נחום התקין לנו מערכת אזעקה משוכללת ואמינה בביתנו החדש. 
תודה לך נחום על שירות מקצועי, נהנינו מכל רגע.
נשמח להמליץ עליך בעתיד

 

לקריאה באתר bizmakebiz

חדווה בן נתנאל

נחום איש יקר...
תודה, תודה ושוב תודה על התקנת מצלמות האבטחה בביתה של אימי הקשישה לקראת בואה של המטפלת הפיליפינית...אין ספק שאתה מקצוען מהשורה הראשונה בתחומך.
מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת (עובדה שהצלחת להפיס את דעתו של גיסי קשה העורף שאף הוא מתעסק בתחום בקנדה) עבדת מסודר ונקי ואף התשלום שגבית היה הוגן
אין ספק שאמליץ עליך לכל מי שיזדקק למתקון "בית חכם"

כי כשאני מרוצה,  ואני אכן מרוצה, כל העולם יודע מזה...
יישר כוח
חדוה 

לקריאה באתר bizmakebiz

עינב פ. - כפר סבא

נחום בעל-מקצוע נהדר, באמת שלא יצא לי לפגוש בעלי-מקצוע כאלו, הוא יוצא דופן באופן קבלת האחריות על ביצוע עבודה מיטבית עבור הלקוח, המחירים הסבירים והיחס האמין וההוגן - ממליצה עליו בחום!


היו לנו בעיות עם המערכת האזעקה של הבית שצפצפה כל הזמן, לא ניתן היה להפעיל אותה וכו', חיפשנו בעל-מקצוע בתחום והגעתי לנחום "אפ קונטרול" דרך המלצה והתקשרתי לקבל טווח מחירים.


נחום ענה לי לעניין, נתן לי את כל הפרטים וטווח מחירים - המחיר שלו היה ממש הוגן והוחלט שנסגור איתו את העבודה.


ביום שקבענו, נחום התייצב בזמן עם כל הציוד הנדרש לעבודה, הוא בדק את המערכת באופן יסודי, הגישה שלו מקצועית והוא זיהה את התקלות במהירות, הייתה לנו בעיה עם ההתקנה הראשונית של המערכת וזה יצר את כל הבעיות שלאחר מכן. בנוסף תוך כדי עבודה החלטנו לשים תוסף לאפליקציה, את הכל נחום ידע לבצע ללא בעיה ובקלות.


נחום בעל מקצוע ישר, אין הרבה כאלה אנשים היום ואני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש בעל-מקצוע בתחום!
עינב. 

 

מתוך אתר tovtoda

עופר מ. - ראשון לציון

היינו מרוצים מאוד, נחום קודם כל מאוד שירותי, נותן מענה מהיר, בכל שעה ובכל זמן, אם לא עונה אז חוזר בטלפון בוואטסאפ באסמס, תמיד חוזר ללקוח - שירות מקצועי אמין והוגן - מומלץ מאוד!

 

מדובר בהתקנת מערכת אזעקה ומצלמות מסביב לבית,

לנחום מחברת "אפ קונטרול" הגעתי דרך המלצות, נפגשנו במקביל אליו עם מספר בעלי מקצוע בתחום, אבל נחום בלט מבין כולם, היה מאוד מקצועי, דיבר לעניין, ההצעות שלו היו מעולות וגם לגבי המחיר, הוא רצה על העבודה מחירים סבירים לחלוטין.


כמו שכבר אמרתי, סגרנו על עבודה של הקמת מערכת אזעקה והתקנת מצלמות אבטחה מסביב לבית, מבחינת ההתנהלות, הכל היה פיקס, נחום הקים את כל העסק מאלף עד תף, אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה, מערכת האזעקה הותקנה באופן מקצועי והמצלמות ממוקמות טוב באופן אופטימלי - הרגשת הביטחון גברה ומעבר להתקנה עצמה, נחום תמיד נותן מענה לכל בעיות ותקלות שצצו בהמשך (ככה זה במערכות חדשות) - מרוצים ובאמת ממליצים בחום!


עופר.

 

 

 

מתוך אתר tivtoda

שרון ש - יבנה

אני חושבת שזה בעל-המקצוע שהייתי הכי הכי מרוצה ממנו במהלך חיי, באמת, מכל הבחינות, נחום גם אמין, גם שירותי, אדם סופר נחמד וישר, גם כשמשהו מתקלקל ישר מגיע - אין מילים, פשוט איש מקסים!
ממליצה מכל הלב!

 

לנחום "אפ קונטרול" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, התרשמתי ממה שנאמר עליו.
הרמתי לנחום טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו להיפגש אצלי בבית.
נחום הגיע בשעה שקבענו, עשה סיור מסביב לבית ולאחר מכן ישב איתי והסביר לי בצורה מאוד מקצועית ומסודרת על סוגי מערכות האזעקה, המצלמות ואופן השימוש בהם וכמובן פרש בפני את עניין המחירים.
התרשמתי ממנו לחיוב, נחום היה מקצועי ואמין ונתן לי הצעת מחיר סבירה ביחס לשוק.
תוך כמה ימים סגרתי איתו את העבודה, נחום סיפק את מערכת האזעקה והמצלמות וכל היוצא בזה, הוא הגיע ביום שקבענו ובנה מערך של רשת מצלמות אבטחה שמקיפות את כל הבית.
ההתקנות נעשו בצורה מקצועית מאוד, התקנות אסתטיות, במיקומים נכונים ובעצם דאג להכל מאלף על תף!
מערכת האזעקה והמצלמות עושות את עבודתן!
לגבי המחיר, נחום עמד בדיוק במחיר שסוכם, ההתנהלות שלו הייתה הוגנת לכל אורך הדרך ואני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש מיגון לבית.
שרון.

מתוך אתר tivtoda

יפעת ש - כפר סבא

נחום מחברת "אפ קונטרול" בעל מקצוע מצוין!

אני מרוצה מאוד מהשירות שניתן לי, מדובר באיש אמין, מגיע בזמן, עושה עבודה מקצועית וגובה מחירים הוגנים!


חיפשתי חברה שמתמחה בהתקנת מערכות אזעקה שתמגן את הבית שלנו מפני פורצים ובנוסף שתהיה בקיאה בהתקנת מערכת סאונד וקולנוע. לנחום הגעתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, שמעתי אודותיו דברים טובים והתקשרתי בכדי לקבוע פגישה ראשונית ובכדי לקבל הערכת מחיר למיגון הבית.


נחום הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו מידע על מערכות אזעקה, עבר איתי על כל מיני אופציות וכמובן הציג בפני את המחירים לכל מערכת אזעקה. הוא ייעץ לי היכן להתקין את מערכת החיישנים וכו'.

מעבר לכך ייעץ לי גם לגבי מערכת קולנוע וסאונד - המחיר היה מעולה, נחום עשה עלי רושם טוב וסגרנו את העבודה.
נחום עמד בלוחות הזמנים, הגיע ביום שקבענו לבצע את ההתקנה, ההתקנה שלו הייתה איכותית ומאוד נקייה - המערכות עובדות מצוין ואני בהחלט רוצה לתת את המלצתי! מגיע לו! עבודה סופר מקצועית!


יפעת. 

 

 

מתוך אתר tivtoda

 

 

:לייעוץ או שאלות התקשרו

 

:נחום זקס

058-4714002